Gizlilik Şartları

GÜVENLİK

3D Secure Nedir? 

kyocera-fotokopi.com tüm dünyada online alışverişlerde bir standart halini alan ve yüz yüze alışverişlerdeki chip&pin uygulamasının sanal alışveriş uyarlaması 3D Secure Uluslararası Güvenlik Platformunu kullanmaktadır.

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştiren bu sistem, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kredi kartınızı almış olduğunuz bankanın web sitesine yönlendirilerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik ortamda güvenliğinizi sağlamış olursunuz. 

Neden 3D Secure Kullanılmalı?
 
3D Secure sisteminde sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kredi kartlarını internet ortamında izinsiz olarak kullanmaları engellenmektedir.

Önemli Not: 3D işlemler ile gerçekleşen siparişlerde işleminizi şifreniz ile onayladığınız için siparişiniz güvenlik sürecine takılmaz ve siparişiniz size daha hızlı bir şekilde ulaşır. 
 
İnternet üzerinden alışverişlerde Kredi Kartı Güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz? 

kyocera-fotokopi.com 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir anahtar göreceksiniz. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görülemez. Buroteknik.com hiçbir zaman kredi kartı bilgilerinizi saklamaz, kaydetmez.  Bu sebepten dolayı kendi kredi kartı güvenliğiniz için, her ödeme aşamasında kart bilgilerinizi tekrar girmeniz gerekmektedir. Sitemizde kişisel bilgileriniz Anasayfa’da sağ alt köşede belirtildiği gibi 128Bit RapidSSL sertifikası ile korunmaktadır.

Hakkımızda

Kyocera Fotokopi olarak 17 yılı aşkın süredir Fotokopi , Faks , Yazıcı cihazları satış ve Teknik servisi konusunda siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için gayret göstermektedir. Tecrübeli ve konusunda uzman ekibiyle satış sonrası verdiği hizmette, müşterilerinin memnuniyeti ve güvenilirlik ilkesini ön planda tutmaktadır.

İletişim

  • 0(535) 6444814
  • info@kyocera-fotokopi.com
  • Kyocera-Fotokopi

Twitter

Facebook